Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Розглядаєте Аукціони Оренда вагонів для типу Продаж майна банків: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті ЮБІЗ - ПРОЗОРРО можна брати участь в аукціонах за найдоступнішою вартістю в категоріях: Спиртзаводи, Оренда землі, і підібрати різноманітні позиції: конфісковану квартиру або завод, круглий лісоматеріал ясена, що вже виставлені на аукціон і чекають свого нового володаря. У лінійці, майно банку (фгвфо, архів цбд1), Ви можете підшукати багато різних варіантів позицій, наприклад Продаж послуг з використання вагонів власності АТ "Укрзалізниця" (1 вагон на 1 добу) (групова відправка) /// Кількість вагонів - 10, Рухомий склад - хопери-зерновози - 95, Полігон навантаження - Без обмеження, Дата подачі вагону початкова - 2020-01-27 00:00, Дата подачі вагону кінцева - 2020-01-27 23:59. Кожен день на сайті знаходять будівлі. Величезний спектр найменувань надано в кожному куточку країни, в тому числі в Житомирі.

Аукціони земельних ділянок в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що виставлені на продаж в місті - очікують власника. Діючі пропозиції купівлі-продажу асортименту оголошень в категорії Аукціони Земля для типу Продаж майна банків: статус - Прийняття заяв на участь сервісу UBIZ - PROZORRO

Як вигідно визначитися з аукціонами Аукціони Земля для типу Продаж майна банків: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб максимально просто вибрати - скористайтесь системою фільтрів. Ви побачите перелік доступних пропозицій у стані прийняття заяв на участь. Окрім лотів земельних аукціонів у Київській області у розділах проекта пропонуються лоти проведення земельних торгів в Івано-Франківській, Кіровоградській, Харківській областях, а також по всій территорії Украйни.